Odmładzaj i oczyszczaj skórę jednym zabiegiem.

Oczyszczanie wodorowe.

Aktywny wodór to dobroczynna substancja dla naszej cery oraz absolutny hit w kosmetologii i medycynie estetycznej, który przynosi doskonałe rezultaty. Wprowadzenie wodoru do głębokich warstw skórnych pozwala m.in. na skuteczne oczyszczanie skóry, ale również widoczne jej odmłodzenie. Taki podwójny efekt można uzyskać właśnie dzięki zabiegowi oczyszczania wodorowego!

Co to jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe to przede wszystkim wysoce skuteczny i bezinwazyjny zabieg, w którym wykorzystywane są maleńkie cząsteczki aktywnego wodoru. W jaki sposób wodór zostaje wprowadzony do głębokich struktur skórnych? Mikroskopijne cząsteczki pierwiastka przenikają do skóry mikrokanalikami, które tworzą się podczas zjawiska elektorporacji. Sama elektroporacja to nic innego, jak wytwarzanie kanałów w błonach komórkowych pod wpływem impulsów elektrycznych, które wspomaga przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry.

Oczyszczanie wodorowe – jak wygląda zabieg?

Zabieg oczyszczania wodorowego sprawia, że nasza skóra zostaje poddana pełnemu, kilkuetapowemu zabiegowi, który przenosi spektakularne rezultaty. W pierwszej kolejności wykonywane jest oczyszczanie wodno-wodorowe. Kolejny krok to delikatne oczyszczanie odpowiednio dobraną delikatną mieszkanką kwasów o niskim stężeniu, a następnie aplikacja substancji aktywnych, dobranych indywidualnie według potrzeb skórnych (np. o działaniu anti-aging) za pomocą ultradźwięków. Następnie skóra twarzy zostaje poddana terapii bipolarną falą radiową, która ekstremalnie pobudza krążenie i stymuluje komórki do wytwarzania kolagenu i elastyny. Dzięki rozgrzaniu włókien kolagenowych do temperatury około 40 stopni, następuje ich obkurczenie, czego rezultatem jest bezinwazyjny lifting twarzy.

Oczyszczanie wodorowe – perfekcyjny, podwójny efekt

Oczyszczanie wodorowe przede wszystkim zapewnia usunięcie zrogowaciałego naskórka, dlatego jest niezwykle popularne nie tylko wśród kobiet, ale i wśród mężczyzn. Terapia detoksykuje skórę i oczyszcza ją z nadmiaru sebum, a także eliminuje wolne rodniki, które przyczyniają się do starzenia się skóry. W wyniku oczyszczania wodorowego cera zostaje dotleniona, odżywiona, a jej napięcie zdecydowanie się poprawia. Dzięki wtłaczaniu składników aktywnych, po zabiegu można natychmiast uzyskać efekt odmłodzonej skóry. Oczyszczanie wodorowe pozwala również na pozbycie się przebarwień skórnych, które powstają m.in. po kuracjach antytrądzikowych.

Dla kogo oczyszczanie wodorowe?

Zabieg oczyszczanie wodorowego przynosi spektakularne efekty u osób, który cera jest szczególnie zanieczyszczona. W tym wypadku mamy do czynienia z widoczną redukcją wągrów. Oczyszczanie skóry mikrocząsteczkami wodoru będzie również odpowiednie dla osób, którym zależy na zdrowym wyglądzie skóry, efektach odmładzających i redukujących potrądzikowe niedoskonałości. Na zabieg oczyszczania wodorowego należy zarezerwować około 30-40 minut. Najlepiej wykonać go w serii 5-8 zabiegów z 7-10-dniowymi przerwami.